17-18-19
JANUARI 2025

EBIKE-FACTORY

Exposantenlijst 2025

EBIKE-FACTORY

Ebike-Factory bij Velofollies

Ebike-Factory, dé importeur voor premium e-bike merken, is trots om op Velofollies 2025 een uitzonderlijke selectie aan duurzame en hoogwaardige e-bikes te presenteren, waaronder ADVANCED EBIKE, Reany Bikes, en vanaf augustus exclusief voor de Benelux, het nieuwe topmerk Ca Go. Met de toevoeging van Ca Go biedt Ebike-Factory nu een compleet portfolio aan veelzijdige en veilige transportfietsen en e-bikes, speciaal ontworpen voor de hoogste standaard in stedelijke mobiliteit.

Onze Merken:

  • ADVANCED EBIKE: Duitse degelijkheid voor een scherpe prijs met garanties die verder gaan. 4 jaar garantie op de Bosch accu en motor, en 30 jaar framegarantie.
  • Ca Go Bikes: Innovatieve bak- en transportfietsen die staan voor veiligheid en flexibiliteit. Voor iedereen die stijlvol, efficiënt en veilig wil reizen.
  • Reany Bikes: Een van de lichtste e-bikes ter wereld, vanaf slechts 14.3 kg!

Kom langs bij Velofollies op stand 150 en ontdek het verschil met Ebike-Factory!

Productgroep
ACCESSORIES, CARGOBIKE, CITY, E-BIKE, GRAVEL, SPECIALS, TRAVEL
Merk
ADVANCED EBIKE, CAGO, REANY BIKES
Shape Created with Sketch.
Productgroep
ACCESSORIES, CARGOBIKE, CITY, E-BIKE, GRAVEL, SPECIALS, TRAVEL
Foto's
Nieuwe producten
Merk
ADVANCED EBIKE, CAGO, REANY BIKES





Verzenden

Deze website gebruikt cookies om je een betere ervaring te bieden terwijl je deze site bezoekt. Meer info over cookies